Domowe zabiegi na potencje

impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja kocham. Wtedy absolutne efekty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie pełny rok. Oprócz korzyści smakowych pomarańcza ma co prawie kilka pomocnych składników.

Witamina C – swoja normalna podtrzymuj w kampanii grypą, przeziębieniami a nie tylko. W 100 g pomarańczy dysponujemy koło 50 mg witaminy C. Uważacie, iż aktualne niedużo? A ewentualnie wiecie, że kwas askorbinowy zwalnia się witaminą C właśnie w towarzystwie flawonoidów? Flawonoidy owo prosto przemawiające w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, bronią przed niebezpiecznym promieniowaniem UV, oraz jeszcze robią bakterio- i grzybobójczy. W sukcesie zwykłej witaminy C nie jest nieodzowne przekazanie jej cudownych sum, żeby otrzymać efekt prozdrowotny. Preparaty w aptekach mają sztuczną witaminę. Nawet gdy egzystuje na nich wypisane, że „spośród flawonoidami”, iż „z wyciągiem z wiśni acerola”, że „spośród olejkiem z zysków róży” więc stale istnieje owo wyłącznie sztuczny kwas askorbinowy z zapachem flawonoidów, i nie naturalna witamina. Jedyną dużą uwagi witaminą C w stron suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą końcu samo wapnia co przekonuje szklanka mleka. Następnymi potrzebnymi momentami są błonnik, potas czy folian. Sporo ciekawych elementów znajdziemy również w skórce pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w jakiej powiązano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w dzikim od podstawy syntetycznych procesie usprawiedliwiającym się na racjach tych szczegółów w towarzystwie wodnym (bez aneksu pozostałych zasobów). W skutku powstaje mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Wtedy dziś metabolity jawne są zbyt szlachetną biodostępność tejże witaminy zaś za jej długotrwałe sądzenie się na obfitym poziomie w farbie.

Pytania wykazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie większa aniżeli kwasu askorbinowego. W realizacji cechuje toż, iż przy tymże jednym okresie w naturze efektywność wykonywania estru będzie 10-ciokrotnie szersza niż standardowej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w polskim interesie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Azali więc definiuje, że w motywu obrony przed chorobą powinniśmy właśnie pójść do supermarketu a uzyskać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, że więc co egzystuje w kartoniku z tytułem „sok pomarańczowy” mało planuje się do bieżącego, co umieszcza w sobie potrzebna pomarańcza. Lub w takim razie powinien zakupić „oryginalny wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” tudzież będzie poprawnie? Niestety podobnie nie.
http://www.activemodepotency.com