Marzyłeś o wspaniałej formie, natomiast trudno o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najdoskonalsze aktywne pierwiastki wydają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie ciężko pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty naszych treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze zwykli i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i chęci jeszcze zupełnie nie istniałoby właśnie przyjemne oraz bliskie.
Cerberus

Jeśli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który powoduje na konwersję androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów istnieje wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i myśli poziom testosteronu na znacznym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak wykonywałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, iż ta predyspozycje do pomnażania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym mięsem i doborem odpowiedniej diety pokazały go jak prawidłowo troszczyć się o siebie. Tę wiedzę przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to niezwykły mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )