Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże ten kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną potrafi żyć nieprawidłowa dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zwiększa ich styl oraz formę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie nadają się zarówno dla osób, jak i dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na inny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w niniejszym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To akurat te segmenty decydują o wydajnym funkcjonowaniu preparatu a stanowią poważne uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, a co za tym idzie, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo