Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z wielkich elementów wzmacniających, jakie otrzymują się w niniejszym serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji że i poczuć różnicę. To piękna formuła, która koncentruje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i połączonych spośród nimi korzyści. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie chroni włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto wykorzystać z plusów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro Engine

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo-Shampoo