Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych strategii, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna lub jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tania kamagra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż maleje transport krwi do członka w czasie seksu. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.