Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także owocować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Inne schorzenia, które
kamagra zel mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w kuracji prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu kamagra jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Dzisiaj sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, zbyt mało snu oraz inne podobne okoliczności. Pomyśl nad zmianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport oraz zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.