9 sposobów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych wskazówek, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA wykazały, iż dotyk stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, że filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, potencja
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie intensyfikuje napływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeśli mężczyzna je za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego warto włączyć do jadłospisu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra